افتتاحیه ی سومین دوره ی سلسله همایش های خانواده با موضوع تغذیه ی جسم و جان

image_pdfimage_print

BE

تغذیه به عنوان یکی از عوامل موثر در زندگی انسان دارای اهمیت بسیاری است. به طوری که تقریباَ تاثیر آن بر روحیات، خلقیات، اعمال و افکار انسان بر هیچکس پوشیده نیست. همچنین تغذیه ی سالم یکی از عوامل موثر در ایجاد یک خانواده و جامعه ی سالم و پویا می باشد. متاسفانه در سالهای اخیر بر اثر غفلت، سبک تغذیه اکثر خانواده ها از سبک سنتی و اصیل ایرانی و اسلامی به سمت استفاده از مواد صنعتی و شیمیایی و غیر طبیعی تغییر یافته و همین امر پیامدهای ناگوار بسیاری از جمله افزایش بیماری های مختلف و کاهش شدید طول عمر را به دنبال داشته است.

از این رو موسسه ی فرهنگی سابقون بر آن گردید تا سومین دوره ی سلسله همایش های حریم آفتاب (ویژه خواهران) را با موضوع تغذیه ی صحیح جسم و جان برگزار نموده و از علاقه مندان ثبت نام به عمل آورد.

به شکر خداوند متعال این همایش ها با استقبال شدید علاقه مندان روبرو گردیده و بیش از ۱۷۰ نفر از خواهران در این دوره ثبت نام نموده اند. افتتاحیه ی سومین دوره ی همایش با حضور حاج حسین یکتا در روز جمعه مورخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ در حسینیه ی شهدای مسجد جامع رضوی زیاران برگزار گردید.

در این جلسه آقای یکتا تهدید های پیش روی خانواده ها، نوجوانان و جوانان را در ابعاد مختلف تشریح نموده و به میدان آمدن مردم برای مقابله با تهاجم و هماهنگی بین خانواده، مسجد و مدارس را ضروری دانستند.

Sabeghoon_2

Sabeghoon_1

Sabeghoon_4

Sabeghoon_3

چاپ این مطلب چاپ این مطلب

همچنین ببینید

دانلود فایل صوتی جلسه ی اول همایش حریم آفتاب(استاد عقیقی)

تصاویر برگزیده ی همایش حریم آفتاب دانلود فایل صوتی این همایش: حجم:۲۰ مگابایت                                                          مدت زمان: ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *