سلسله همایش های خانواده_۱۳۹۳/۱۲/۲۱ + فایل صوتی سخنرانی

image_pdfimage_print

بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه در زندگی بسیاری از افراد جامعه مشکلات و بیماری های زیادی دیده می شود که بسیاری از این مشکلات ریشه در تغذیه ناسالم ما دارد. این تغذیه ناسالم ناشی از تهاجم خاموش تمدن غرب به طب و تغذیه سالم ایرانی اسلامی می باشد.

این امر بر همگان آشکار است که مردم ما در چند دهه قبل نسبت به زمان فعلی از وضع سلامتی بسیار مناسب تری برخوردار بودند، متاسفانه در دهه های اخیر با شیوع تغذیه، طب، مواد شیمیایی و حتی ظروف غربی بسیاری از بیماری ها در بین مردم ما شیوع یافته که بسیاری از آنها نیز به آسانی قابل درمان نمی باشند. نکته قابل توجه این است که تمدن غرب در طی این تهاجم چندین ساله هیچ گاه محاسن و مزایای فرهنگ خود را به ما انتقال نداده و تنها به انتقال مضرات و معایب اکتفا نموده است.حال با وضع پیش آمده تنها راه نجات ما از این وضعیت، بازگشت به تغذیه و طب غنی و کهن گذشتگانمان است. موسسه سابقون نیز در جهت آگاهی بخشی در این زمینه، این بار یکی از جلسات همایش های خانواده خود را در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۱ با حضور حجت الاسلام والمسلمین عقیقی ( یکی از مشاورین طب سنتی و اسلامی) به این موضوع اختصاص داده و جلسه ای را با موضوع ” نقش طب سنتی در پرورش کودکان با استعداد” برگزار نمود. لازم به ذکر است در بخش های جنبی این همایش مهد کودک و نمایشگاه گلچین کتابهای تربیتی و تغذیه نیز برگزار گردید که به شکر خداوند متعال با استقبال بی نظیر خانواده ها همراه بود.

 

گزارش تصویری برنامه:

 

WwW.Sabeghoon.com_hamayesh_1WwW.Sabeghoon.com_hamayesh_2 WwW.Sabeghoon.com_hamayesh_3 WwW.Sabeghoon.com_hamayesh_4 WwW.Sabeghoon.com_hamayesh_5 WwW.Sabeghoon.com_hamayesh_6

فایل صوتی سخنرانی:

حجم فایل: ۱۹٫۲ مگابایت

مدت زمان:۵۷ دقیقه

دانلود فایل صوتی سخنرانی (1154 downloads)
چاپ این مطلب چاپ این مطلب

همچنین ببینید

جلسات هم فکری و هم اندیشی خانواده ها با موسسه_ ۱۳۹۴/۲/۷

بسم الله الرحمن الرحیم معتقدیم که تربیت موفق و پویا همچون مثلثی است که از ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *