کلنگ زنی ساختمان موسسه فرهنگی سابقون زیاران

image_pdfimage_print

بسم الله الرحمن الرحیم

“شکوه همت و همبستگی مردمی جهت اجرای یک پروژه کاملا مردمی”

گذشته ی زیاران تجسم بی نظیر عرصه همت و همبستگی مردم زیاران در اجرای امور عام المنفعه است و هر شخصی با نگاهی عمیق به گذشته، این صحنه های شکوهمند و موثر در پیشرفت زیاران را مشاهده می نماید. این بار نیز با لطف و یاری خداوند مهربان و با همبستگی تحسین برانگیز مردم شریف زیاران پروژه ساختِ ساختمان موسسه فرهنگی سابقون زیاران به عنوان یک نهاد کاملا مردمی کلید خورد.
به همین منظور در روز جمعه مورخ ۹۴/۵/۲مراسم کلنگ زنی ساختمان با حضور حاج حسین یکتا، والدین و دانش آموزان و برخی از مردم شریف زیاران برگزار گردید.
این مراسم با استقبال بی نظیر مواجه گردید؛ و باز هم مردم زیاران ثابت کردند که جهت پیش برد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه در صحنه حضور داشته و خود را در برابر مسائل جامعه مسئول می دانند و دائما برای ساختن شهری آباد در تکاپو هستند.

گزارش تصویری برنامه:

WwW.Sabeghoon.com_kolang_zani_1 WwW.Sabeghoon.com_kolang_zani_2 WwW.Sabeghoon.com_kolang_zani_3 WwW.Sabeghoon.com_kolang_zani_4 WwW.Sabeghoon.com_kolang_zani_5 WwW.Sabeghoon.com_kolang_zani_6 WwW.Sabeghoon.com_kolang_zani_7 WwW.Sabeghoon.com_kolang_zani_8 WwW.Sabeghoon.com_kolang_zani_9

چاپ این مطلب چاپ این مطلب

همچنین ببینید

جلسه ی دوم تمرین گروه سرود در فرهنگسرای زیاران

  چاپ این مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *