یادواره شهدا ۱۳۹۰

image_pdfimage_print

BE

     برگ زرینی از افتخارات مؤسسه‌ی فرهنگی سابقون زیاران، علی رغم گذشت زمان نه چندان زیادی از تأسیس آن، حضور در عرصه‌ی برگزاری یادواره‌ی شهدا و احیاء مجدد این برنامه است. به شکر خداوند متعال، از سال۱۳۸۶ فعالیت‌های خود در این زمینه را آغاز نمودیم و در همان سال نخست با عنایات خداوند متعال و حمایت‌ ویژه‌ی انجمن اسلامی زیاران، زحمات جوانان این دیار به بار نشست و برنامه، با استقبال کم‌نظیر مردم رو‌ به رو شد؛ به طوری که موجب شگفتی خادمین و دست‌اندرکاران مراسم گشت. این حضور پرشور جمعیت، غیرقابل‌پیش‌بینی بود.

     آن روزها می توانستیم به طور ویژه، عطر و بوی شهدا را در گوشه‌گوشه‌ی این دیار استشمام کنیم. شهدایی که فرزندان این دیار بودند و مهم‌ترین سرمایه‌ی وجودیشان، یعنی جانشان را در راه اعتلای اسلام ناب هدیه نمودند.

     مؤسسه‌ی فرهنگی سابقون تا سال ۱۳۹۰، عهده‌دار طراحی و اجرای برنامه‌های یادواره‌ی شهدای شهرک زیاران بود و در طول این چند سال، روند استقبال کم‌نظیر و باورنکردنی از برنامه‌های یادواره‌ی شهدا ادامه یافت. امیدواریم با زحمات دوستان، این استقبال تا سالیان سال ادامه داشته باشد.

     در ذیل، نمودار جمعیت شرکت‌کننده در مراسم و گزارشی مصور از برنامه‌ی یادواره‌ی شهدا، فرم‌های نظرسنجی تکمیل‌شده در مراسم سال ۱۳۹۰  را در خدمت مردم عزیز قرار می دهیم.

(شما می توانید با کلیک بر روی هر عکس،نسخه بزرگ آن عکس را مشاهده کنید)

تصاویری از یادواره شهدا۱۳۹۰

WwW.Sabeghoon.com_8

WwW.Sabeghoon.com_5

WwW.Sabeghoon.com_4

WwW.Sabeghoon.com_7

WwW.Sabeghoon.com_6

WwW.Sabeghoon.com_3

WwW.Sabeghoon.com_2

WwW.Sabeghoon.com_1

نظرسنجی یادواره ۱۳۹۰

WwW.Sabeghoon.com_3

WwW.Sabeghoon.com_2

WwW.Sabeghoon.com_1

چاپ این مطلب چاپ این مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *